سئو محلي يکي از مهمترين شاخه هاي سئو است. تقاضاي محلي مي تواند وضعيت کلي تجارت را بهبود بخشد. طبق آمار ، اگر فروشگاه اينترنتي داشته باشيد ، در نهايت 50? از جستجوي محلي انجام شده در منطقه کسب و کار شما در نهايت منجر به بازديد از وب سايت فروشگاه شما مي شود و تقريبا 18? از اين افراد خريد آن را از سايت شما انجام مي دهند. به عبارت ديگر ، آن دسته از مشاغل داراي استراتژي هاي محلي محلي براي SEO مي توانند عملکرد بسيار قدرتمندتري نسبت به رقباي خود داشته باشند.

 

سئو محلي چيست؟ محتوا تخصصي از آکادمي seoedu

البته ، شما همچنين به طور موضوعي در Google جستجو مي کنيد و اين موتور جستجو آدرس و اطلاعات مربوط به شرکت هايي را که در موضوع جستجوي شما هستند در بالاي نتايج جستجو به شما نشان مي دهد. در نتيجه ، مجموعه فعاليتهايي را که مشاغل مختلف براي انطباق با اين نامهاي شرکت انجام مي دهند ، SEO محلي ناميده مي شود.

 

چگونه SEO در سايت محلي را بهبود ببخشيمتکنيک هاي جذاب از seoedu

وقتي نوبت بهينه سازي محتوا براي سئو محلي مي رسد ، اکثر آنها شامل استراتژي هاي اساسي براي تنظيم حساب در سراسر سيستم عامل هستند. شما بايد اطمينان حاصل کنيد که نام ، آدرس و شماره تلفن (NAP) در فهرست هايي که به صورت آنلاين نشان داده مي شوند ، مطابقت داشته باشند. شما همچنين بايد صفحه Google My Business خود را تنظيم کنيد تا صفحه مورد نظر خود را در وب دريافت کنيد. سايت خود را متصل کنيد. در اين حالت ، شما مي توانيد به راحتي کاربراني را که مي خواهند اطلاعاتي براي بهبود SEO محلي داشته باشند ، به اطلاعات سايت خود جذب کنيد.

 

 علاوه بر راه هاي ذکر شده در بالا براي بهبود SEO محلي ، ممکن است به راهکارهايي براي استفاده از آنها براي رتبه بندي جستجوهاي محلي نياز داشته باشيد. براي داشتن يک استراتژي محلي بسيار قدرتمند در جستجوگرها ، بهتر است از 6 روش عملي استفاده کنيد ، که در زير به آنها خواهيم پرداخت.

حساب Google براي کسب و کار من از SEO محلي خود متمايز شويد

اگر قبلاً روي SEO محلي کار کرده ايد ، مطمئناً بايد يک حساب Google براي کسب و کار من داشته باشيد. اين حساب به شما امکان مي دهد رتبه بندي خود را در SERP و همچنين بر روي نقشه اي که Google هنگام مشاهده ليست هاي محلي شما نمايش مي دهد ، قرار دهيد. البته به خاطر داشته باشيد که اگر حساب و حساب خود را در اين بستر ايجاد کنيد و آن را براي لينک دادن به وب سايت خود تنظيم کنيد ، کار SEO محلي به پايان نمي رسد. اما هنوز فعاليت هايي وجود دارد که بايد براي رسيدن به نتايج خوب انجام دهيد.

 

اگر مي خواهيد مطمئن شويد که کسب و کار شما کاربران هدفمندي را براي آينده شما جذب مي کند ، بايد مرتباً محتواي مفيد ارسال کنيد. بهترين تصاوير ممکن را جمع آوري کرده و بارگذاري کنيد. براي جلب توجه کاربران بالقوه به تجارت خود ، بايد اين تصاوير را مرتباً به روز کنيد. همچنين مي توانيد از حساب Google براي کسب و کار من براي ارسال داستان کوتاه و پيام استفاده کنيد.

براي درک اينکه Google چگونه کسب و کارهاي محلي را در صفحات نتايج جستجو رتبه بندي مي کند ، بايد تعدادي از عوامل و متغيرها را بررسي کنيم. بازخورد تأثير زيادي در اين زمينه نشان داده است. اگر مشاغل محلي داريد ، بايد از پيوندهاي محلي به لينک سايت خود نيز استفاده کنيد.

 

روش هاي زيادي براي دريافت پيوندهاي محلي وجود دارد که مي توانيد از آنها در مراحل پيوند به سايت خود استفاده کنيد. بنابراين ، براي اينکه بتوانيد در بهبود سئو محلي به خوبي عمل کنيد ، بايد نکات محلي براي ايجاد پيوندهاي آموزش سئو را پياده سازي کنيد.

 

ساختار کلي سايت را بهينه کنيد

وقتي ساختار کلي سايت شما توسط Google تأييد شود و از آخرين فاکتورهاي رتبه بندي برخوردار باشد ، ممکن است Google تجارت شما را از نظر جغرافيايي ثبت کند. براي بهبود سئو محلي ، بايد نام تجاري ، آدرس کسب و کار و شماره هاي تماس خود را در سايت خود وارد کنيد. اين اطلاعات بايد در مناطقي باشد که شما براي برقراري ارتباط با کاربران تنظيم کرده ايد. در اين حالت کاربران مي توانند به راحتي به شما دسترسي داشته باشند.

وبسايت سئو اي دي يو يک ساختار بسيار مرتب و منسجم دارد که پيشنهاد مي شود حتما آن را بررسي کنيد.

 

سايت خود را به دايرکتوري ها ارسال کنيد

هنگامي که کسب و کار خود را در سيستم عامل Google My Business ثبت کرديد ، نکات زيادي در مورد آموزش SEO در مورد محلي وجود دارد که بايد آنها را دنبال کنيد. بسياري از مردم بر اين باورند که فقط با ثبت نام سايت خود در Google براي کسب و کار من ، مي توانند SEO محلي خوبي داشته باشند.

 

شما بايد سايت خود را به فهرست محلي ارسال کنيد. به خاطر داشته باشيد که براي انتخاب فهرست هاي مناسب ، بايد نيازهاي اساسي تجارت خود را در نظر بگيريد. البته به خاطر داشته باشيد که سايت هايي براي اين کار وجود دارد که مي توانيد با استفاده از آنها سايت خود را به طور خودکار در دايرکتوري هاي مختلف ثبت کنيد. اين مي تواند در وقت شما صرفه جويي کند.

 

محتواي جذاب را بر اساس اصول SEO توليد کنيد

يکي از مهمترين قسمتهاي بهبود سئو محلي ايجاد محتوا است. شما بايد اصول آموزش ايجاد محتوا را بياموزيد و همه آنها را در گردش کار خود اعمال کنيد تا محتواي جذابي ايجاد کنيد که مي تواند بسياري از کاربران را به وب سايت شما وارد کند.

 

نکته مهمي که بايد بخاطر بسپاريد اين است که محتوايي که توليد مي کنيد بايد دقيقاً مطابق با سليقه و علاقه کاربراني باشد که مي خواهيد با استفاده از SEO محلي به برند خود جذب کنيد.

 

شما هميشه بايد با مطالعه جديدترين مطالب و قرار دادن آن در توليد محتواي سايت خود ، جديدترين موضوعاتي را که ذهن کاربران محلي شما را به خود مشغول کرده است شناسايي کنيد. به اين ترتيب مي توانيد با استفاده از نکات محلي آموزش سئو ، بسياري از کاربران را جذب کرده و آنها را به مشتري ثابت تجارت خود تبديل کنيد.

 

براي اتصال به مکان خود از رسانه هاي اجتماعي استفاده کنيد

شبکه هاي اجتماعي مي توانند نقش مهمي در ايجاد ارتباطات جغرافيايي داشته باشند. به خاطر داشته باشيد اگر مي توانيد از مشاغل محلي که در شبکه هاي اجتماعي فعال بوده و محبوبيت زيادي کسب کرده اند بخواهيد اطلاعات مربوط به سايت خود را در صفحه خود قرار دهند ، مي توانيد به سئو محلي در سايت کمک زيادي کنيد. خود آن مطمئناً ، مصرف کنندگان از پيشنهاد مارک مورد علاقه خود چشم پوشي نمي کنند و از سايت و محتواي شما بازديد مي کنند.

 

روش ديگر براي اين کار ايجاد صفحه رسانه هاي اجتماعي خود و مدتي تمرکز بر روي آن براي دريافت تبليغات است. سپس مي توانيد تجارت خود را ارتقا داده و SEO محلي را در سايت خود به طور قابل توجهي بهبود بخشيد.

 

در آخر بايد بگوييم که سئو محلي تأثير بسزايي در برند شما خواهد داشت. در نتيجه ، بهتر است هميشه از جديدترين نکات آموزش محلي SEO در اين زمينه استفاده کنيد تا بتوانيد بهترين عملکرد را داشته باشيد و از رقباي خود بهتر عمل کنيد.

منبع: seoedu.ir

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


مهربان بی پایان Lourdes netmashhad.parsablog.com ایهام، بر عکس ماهی نمایندگی تنورگازی زاهدان ,قیمت انواع فر شیرینی پزی خانگی , تنور زاهدان کتاب و دیگر هیچ آنتی اسکالانت اجناس فوق العاده مستی